خرید آنلاین پارچه از فروشگاه اینترنتی پارچه نگار. فروش متنوع ترین پارچه ها مانتویی , نخی , تابستانه , زمستانه , بهاره , کرپ , مجلسی , ژاکارد باارسال رایگان

پارچه نگار: خرید عمده پارچه

بازار بزرگ تهران، پاساژ قائم، زیرزمین اول، پلاک ۷۵

مشاور رایگان : ۶۶۱ ۶۶۰ ۸۸ - ۰۲۱


لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

عمده فروشی پارچه/ خرید عمده پارچه

با گسترش کسب و کار های مرتبط با پارچه مانند تولیدی پوشاک، مزون و بوتیک ها، نیاز به خرید عمده پارچه روز به روز افزایش یافته است. این نیاز روز افزون به پارچه، نیازمند منابع متنوعی از عمده فروشی های پارچه دارد. این منابع پارچه پخش معمولا در بازار های مختلف در سراسر ایران وجود دارند. هر کدام از این بازار ها ویژگی های خاص خود را دارند. مطابق سلیقه افراد منطقه پارچه های خود را انتخاب می کنند.

به همین خاطر است که هر کدام از این عمده فروشی پارچه، بخشی از نیازهای بازار مشتریان را مرتفع می کند. می توان گفت که بازار های محدودی هستند که به طور جامع و کامل همه خواسته های مشتریان خرید عمده پارچه را برطرف می کنند. مانند بازار بزرگ تهران. در ادامه به معرفی این بازار های مختلف عمده فروشی پارچه می پردازیم و پارچه های موجود در این بازار ها را عنوان خواهیم کرد. تا راهنمایی کوچک اما مفید برای مزون داران، صاحبان بوتیک، تولیدی های پوشاک زنانه و دیگر مشاغل مربوط با پارچه ایجاد کنیم.

بازار بزرگ تهران، بازاری جامع برای خرید طاقه پارچه

بازار بزرگ تهران، بازار سرپوشیده قدیمی که از گذشته مرکز داد و ستد در تهران بوده، امروزه نیز مهمترین مرکز خرید تهران و حتی ایران به شمار می آید. در این بازار تمامی محصولات مورد نیاز هر صنفی را می توان به صورت عمده و خرده خریداری کرد. یکی از محصولاتی که با تنوع بینظیر و قیمت های رقابتی در بازار بزرگ تهران عرضه می شود و سرا ها و پاساژ های مختلفی را به خود اختصاص داده است، پارچه است.

در اکثر مغازه های راسته پارچه فروشان بازار بزرگ، خرید طاقه پارچه رواج دارد. می توان گفت که هر نوع پارچه اعم از پارچه مجلسی، پارچه الیاف طبیعی، پارچه فاستونی، پارچه تریکو و ریون، پارچه چادری، پارچه تولید داخل، پارچه وارداتی، پارچه های سوزندوزی و هندی، پارچه های پنلی و دیگر پارچه های خاص و یونیک را می توان یافت. تهیه پارچه برای تولیدی در بازار بزرگ تهران به دلیل شلوغی و ازدحام داخل بازار، محدوده طرح ترافیک و سختی های جا به جایی پارچه عمده، کار دشوار و پردردسری است.

شهر های بندری و خرید عمده پارچه

بندر چابهار، بندر عباس، بندر بوشهر از مهم ترین و شناخته شده ترین شهر های بندری در جنوب ایران هستند که سهم زیادی در واردات پارچه دارند. این شهر های بندری اغلب از کشور های هند، پاکستان، کره و چین پارچه های خود را خریداری می کنند. به همین خاطر است که انواع پارچه لینن، پارچه وال، پارچه باتیک هندی، پارچه هندی کار شده، پارچه تافته سوزن دوزی، پارچه بخارادوزی و پارچه چادری کره را می توان در بازار این شهر ها دید.

تهیه پارچه برای تولیدی در این شهر ها با قیمت ارزانی انجام می شود. اما خرید عمده پارچه از شهر های بندری، مستلزم سفر به این شهر ها و پرداخت چندین میلیون هزینه برای سفر و باربری پارچه است. نکته دیگر در مورد خرید عمده پارچه از شهر های بندری این است که در این مناطق اغلب متناسب سلیقه خاص مردم منطقه واردات پارچه انجام می شود. این تفاوت سلیقه و تفاوت نیاز باعث می شود تا تنوع بسیار زیادی در پارچه های این مناطق وجود نداشته باشد.

شهر های مرزی و عمده فروشی پارچه

شهرهای مرزی کردستان مانند کامیاران، پیرانشهر و سقز نیز از مناطق اصلی واردات پارچه پخش هستند. فروش عمده پارچه مجلسی و انواع پارچه حریر که برای دوخت لباس های محلی کردی و لری استفاده می شود، در این مناطق زیاد است. انواع پارچه های تور سوزندوزی، گیپور، پولکی، لمه و حریر را می توان به صورت عمده از شهر های مرزی کردستان خریداری کرد. خرید عمده پارچه از این شهر ها نیز علاوه بر محدودیت جنس و نوع پارچه، نیاز به سفر، پرداخت هزینه سفر و باربری و خرید حضوری دارد. همچنین تامین پارچه از این شهر ها نیازمند شناخت بازار عمده فروشان و تجار وارد کننده پارچه در این مناطق است.

خرید طاقه پارچه و روش های آن

خرید طاقه پارچه برای مزون، بوتیک، تولیدی های پوشاک و پارچه فروشی ها می تواند به دو روش خرید حضوری و خرید آنلاین انجام شود. هر کدام از این روش ها نکات مهم، مزایا و معایب خود را دارند که هر خریدار پیش از خرید عمده پارچه باید آن ها را بداند و مد نظر قرار دهد. در ادامه خصوصیات هر کدام از این دو روش را بررسی خواهیم کرد.

خرید حضوری طاقه پارچه، روشی سنتی

خرید طاقه پارچه یا عمده فروشی پارچه به صورت حضوری برای فروشنده روشی بسیار راحت و مطمئن است. اما این روش آسان ترین روش برای خریدار پارچه عمده نیست. در روش خرید حضوری علاوه بر صرف زمان و هزینه برای رفتن به بازار های عمده فروشی پارچه، باید شناخت و اطلاعات خوب و کافی از انواع پارچه نیز داشت. اغلب هنگام خرید عمده پارچه به صورت حضوری، پارچه در همان روز به خریدار تحویل داده می شود و ممکن است چند ساعت انتظار را در پی داشته باشد. همچنین در خرید حضوری خریدار باید چک کردن صحت و سلامت سفارش خود را انجام دهد.

پیدا کردن باربری و حمل و نقل پارچه نیز به صورت کامل به عهده خریدار است. عدم آشنایی به بازار پارچه و عمده فروشان این صنف باعث می شود تا هنگام خرید حضوری انتخاب پارچه فروش مطمئن و پارچه مرغوب کمی دشوار باشد. البته خرید حضوری پارچه مزایایی مانند انتخاب از میان تنوع پارچه ها و فروشنده ها را دارد. علاوه بر این هنگام خرید حضوری امکان لمس پارچه و مشاهده پارچه از نزدیک نیز فراهم است. این نکته به افرادی که پارچه ها را به خوبی می شناسند کمک می کند تا خرید با اطمینانی داشته باشند.

خرید طاقه پارچه اینترنتی و آنلاین

با افزایش استفاده از فضای مجازی و دسترسی به اینترنت در دورترین نقاط کشور، خرید اینترنتی تبدیل به یکی از بهترین گزینه های خرید اکثر محصولات شده است. خرید اینترنتی پارچه نیز هم برای متراژ خرده و هم عمده و طاقه فروشی انجام می شود. خرید اینترنتی پارچه بر خلاف خرید حضوری برای خریدار آسان و بی دردسر و برای فروشنده پر زحمت است. در خرید و فروش اینترنتی پارچه مسئولیت آماده سازی، اطمینان از صحت و سلامت پارچه، حمل و نقل و ارسال پارچه به عهده فروشنده است.

هنگام خرید عمده پارچه به روش اینترنتی، خریدار در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه به راحتی به انواع پارچه و فروشگاه های مختلف عمده فروشی دسترسی دارد.مشاهده انواع پارچه و مقایسه قیمت ها گزینه های بیشتری را برای خرید فراهم می کند. همچنین برای افرادی که شناخت و اطلاعات کافی در مورد پارچه ها ندارند، امکان مشاوره آنلاین با کارشناسان فروش فراهم است.

مشاوره و استفاده از اطلاعات یک متخصص به خرید بهتر و مطمئن تر کمک می کند. یکی از مشکلات خرید اینترنتی پارچه این است که امکان لمس پارچه وجود ندارد. اما فروشگاه های اینترنتی پارچه این مشکل را با نوشتن اطلاعات کامل و دقیق مانند زیردست، ایستایی، ضخامت و غیره حل کردند. نکته مثبت دیگری که در مورد خرید های اینترنتی وجود دارد این است که با پیگیری نماد اعتماد الکترونیک و دیگر نشان های ثبت شده در وبسایت می توان به اصالت فروشگاه پی برد و خریدی مطمئن و امن را تجربه کرد.

نکات مهمی که قبل از خرید عمده پارچه باید بدانید:

موقع خرید عمده پارچه، سرمایه و هزینه زیادی خرج می شود، به همین خاطر پیش از خرید و انتخاب پارچه نکات مختلفی را مد نظر قرار داد. در ادامه به چند نکته مهم و کاربردی که لازم است پیش از خرید پارچه دانست، اشاره می کنیم.

نکته اول که پیش از خرید عمده باید دانست این است که خریدار هزینه زیادی را برای خرید خود صرف خواهد کرد و فروشنده ملزم است که به همه سوالات در مورد جنس الیاف، دوام، مرغوبیت و غیره به درستی و با دقت زیاد پاسخ دهد.

نکته دوم این است که قبل از خرید عمده پارچه، باید جنس و کیفیت و قیمت پارچه را در چند فروشگاه بررسی کرده و بهترین کیفیت با قیمت مقرون به صرفه را انتخاب کرد. رعایت این نکته هنگام خرید آنلاین وقت و هزینه زیادی را در بر ندارد.

نکته سوم که خریدار باید از پیش بداند این است که متراژ مورد نیاز و ایستایی و نوع پارچه را انتخاب کرده تا بتواند پارچه مطابق نیاز خود تهیه کند.

نکته بعدی این است که خریدار مدل لباس، رنگ بندی، تعداد محصول تولیدی و بازار هدف خود را تعیین کرده و پارچه و متراژ را بر اساس مدل لباس انتخاب کند. همچنین حتما در مورد عرض پارچه، آبرفت و اتورفت، متراژ هر طاقه و امکان خرید مجدد پارچه از فروشنده سوال شود.

نکته دیگر این است که خریدار اگر قصد تولید محصولات باکیفیت را دارد بهتر است که سراغ هر پارچه فروشی و هر پارچه ارزان قیمتی نرود. پارچه و محصول باکیفیت مشتری های ثابت و ماندگاری را به ارمغان می آورد. البته این نکته به این معنی نیست که تمام پارچه های ارزان بی کیفیت و پارچه های با کیفیت گران هستند.

یکی دیگر از نکاتی که خریدار باید پیش از خرید عمده پارچه بداند این است که پارچه های وارداتی از هر کشور، خصوصیات خاص خود را دارند. پارچه های وارداتی چین بر حسب یارد (حدود 90 سانتی متر) فروخته می شود. پس هنگام خرید باید به قیمت دهی بر حسب متر یا یارد دقت شود. پارچه های وارداتی از هند اکثرا عرض هایی کمتر از 150 سانتی متر دارند. پارچه های هندی معمولا بین 130 تا 100 سانتی متر عرض هستند.

 پارچه های تریکو گردبافت نیز عرض هایی بین 150 تا 220 سانتی متر را شامل می شوند. فروش عمده پارچه تریکو اکثرا بر حسب کیلو انجام می شود. هنگام خرید در مورد گرماژ پارچه و متراژی که در هر کیلو دارد، سوال شود.

نکته آخر و مهم که باید هنگام خرید اینترنتی عمده به آن توجه شود، این است که از فروشگاه های معتبر، شناخته شده و دارای نماد اعتماد الکترونیک خرید کرده تا علاوه بر مرغوبیت پارچه از امنیت پرداخت هزینه و صرف سرمایه نیز اطمینان حاصل شود.

عمده فروشی پارچه در تهران 

فروشگاه پارچه نگار یکی از فروشگاه های معتبر و سرشناس در صنف بزازان است. این فروشگاه هم به صورت حضوری در فروشگاه خود واقع در خیابان گاندی تهران و هم به صورت اینترنتی و آنلاین مشغول فعالیت است. فروشگاه پارچه نگار با تنوعی فوق العاده عرضه کننده انواع پارچه ژاکارد، پارچه مجلسی، پارچه کرپ، پارچه نخی، پارچه مانتویی و غیره است. محصولات این فروشگاه که علاوه بر تنوع، از کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه و رقابتی برخوردار هستند، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. فروشگاه پارچه نگار قصد فعالیت در زمینه عمده فروشی پارچه به صورت اینترنتی را دارد، تا برای مزون داران، بوتیک داران و صاحبان تولیدی امکان خرید آسان و مطمئن را فراهم کند.

مزایای خرید از عمده فروشی پارچه نگار

خرید عمده پارچه از پارچه نگار به روش آنلاین، برای خریداران مزایای زیادی را در پی دارد. حذف واسطه و خرید مستقیم از کارخانه ها و وارد کننده ها باعث می شود که پارچه ها هم قیمت با بازار، مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی باشند. پس از خرید عمده پارچه از پارچه نگار، تمامی سفارشات بدون کمترین دغدغه و دردسر توسط پست، پیک یا باربری برای خریداران ارسال می شود.

تنوع بینظیر و گستردگی طیف پارچه ها در فروشگاه عمده پارچه نگار موجب شده تا خریداران بتوانند اکثر پارچه های مورد نیاز خود را از همین فروشگاه تهیه کنند. اصلی ترین پارچه که به صورت تخصصی و ویژه توسط عمده فروشی پارچه نگار برای خریداران در نظر گرفته شده است، انواع پارچه ژاکارد تافته، ژاکارد ویسکوز، ژاکارد ارگانزا و دیگر انواع پارچه ژاکارد است. همان طور که می دانید در میان عمده فروشان پارچه در تهران، پارچه ژاکارد چندان به چشم نمی خورد و انواع ژاکارد به صورت طاقه فروشی عرضه می شوند. این ویژگی برای مزون داران که از پارچه لوکس و جذاب ژاکارد استفاده می کنند بسیار خوشایند و مهم است.

یکی دیگر از مزایای خرید عمده از پارچه نگار، اطمینان از کیفیت و مرغوب بودن پارچه است. پارچه نگار با کمک کارشناسان و متخصصان در زمینه پارچه، بهترین مجموعه از نظر جنس الیاف، تولید و تکمیل پارچه، و همچنین طرح را گردآوری می کند. این ویژگی برای کسانی که شناخت دقیق و کافی از پارچه ها ندارند بسیار مهم و کاربردی است. می توانند با اطمینان خاطر سرمایه خود را برای خرید عمده پارچه صرف کنند.

فروش اینترنتی عمده پارچه نگار سبب می شود تا پارچه های جذاب و مد روز با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به دست خریداران در دورترین مناطق ایران برسد. عمده فروشی آنلاین باعث می شود تا تمامی شهر ها به سرعت به ترند های روز پارچه دسترسی داشته باشند. این مساله موجب می شود تا نیاز مخاطبین پوشاک در تمامی شهر ها به درستی و به سرعت پاسخ داده شود. خود این امر باعث افزایش فروش مزون ها و فروشگاه های محلی می شود و به اقتصاد و سودآوری بیشتر کسب و کار ها کمک می کند.

در روش سنتی خرید عمده پارچه، خریداران اغلب به صورت حضوری به بازار مراجعه کرده و کالیته های پارچه های مختلف را مشاهده کرده و بر اساس آن ها خرید خود را انجام می دادند. اما در خرید آنلاین پارچه می توان با دیدن عکس های صنعتی و اطلاعات تکمیلی هر پارچه مانند جنس، ضخامت، وزن، ایستایی و غیره. با شناختی صحیح و دقیق پارچه را انتخاب کنند.

علاوه بر نکات گفته شده می توان به حداقل متراژ برای خرید با قیمت بازار در فروشگاه عمده فروشی آنلاین پارچه نگار اشاره کرد. برای خرید عمده پارچه، برای یک رنگ پارچه حداقل متراژ قابل ثبت 10 متر است. در صورت انتخاب رنگ بندی پارچه، مجموع رنگ های انتخابی حداقل باید 20 متر باشند. این متراژ برای کسب و کار های نو پا و کوچک بسیار مناسب است.

پارچه عمده از کجا بخرم؟

با توجه به فروش آنلاین و عدم نیاز به مراجعه حضوری، خرید از پارچه پخش پارچه نگار برای تمامی افراد ساکن شهرستان ها و ساکنین تهران که قصد صرف کمترین زمان برای خرید خود را دارند، توصیه می شود. حداقل متراژ قابل خریداری، خرید عمده پارچه از پارچه نگار را برای خیاطان، کسب و کار ها و برند های کوچک، مزون داران و صاحبان بوتیک ها تبدیل به انتخابی عالی کرده است. همچنین خرید عمده به صورت اینترنتی از پارچه نگار برای تولیدی های پوشاک زنانه، پارچه فروشی ها و آنلاین شاپ های اینستاگرام نیز مناسب است.

 

 

بیشتر

در حال بارگذاری