دسته بندی پارچه ها

روش‌ های ارسال

ارسال سفارشایی که از طریق سایت اینترنتی پارچه نگار ثبت میشن رایگان و سریعه
ارسال شهر تهران:
سفارشایی که تا ساعت 8 شب هر روز ثبت بشن طی روز کاری آینده ارسال میشن. عزیز دلم! لطفا دقت کن شماره موبایل و تلفن ثابتی که توی سایت ثبت کردی برای هماهنگی قبل از ارسال استفاده میشن. اگه پاسخگوی تلفن نباشی، بسته برات ارسال نمیشه و تحویلش در روز کاری بعد از اون و مجدد با تماس و هماهنگی قبلی انجام میشه. با توجه به اینکه پارچه نگار از پیک خودش برای ارسال بسته های شهر تهران استفاده میکنه مسئولیت سلامت بسته ها تا تحویلش رو ضمانت میکنه. در صورتی تمایل داشته باشی پارچه ات با روش دیگه ای غیر از پیک پارچه نگار ارسال بشه هزینه و مسئولیتش به عهده خودته فدات شم. با توجه به محدودیتی که ساختمان های مسکونی و بعضی مجتمع های اداری دارن پیک نمیتونه تا درب واحدت بیاد جون و دلم، بنابراین بسته درب اصلی ساختمان تحویل میشه. قربونت برم یه لطفی کن وقتی سفارشت رو تحویل گرفتی، در حضور پیک اون رو چک کن.
ارسال شهرستان:
سفارشایی که تا ساعت 11 صبح هر روز کاری ثبت بشن همون روز تا قبل از ساعت 2 تحویل پست میشن، که بر اساس قرارداد پارچه نگار با پست همون روز ارسال بشن. من در تمام فرایند ارسال تا تحویلش، پشتیبان و همراه تو خواهم بود اما در هر صورت مسئولیت پارچه نگار تا تحویل مرسوله به پسته. خبر خوب اینکه همه بسته های پستی با پست سفارشی و رایگان ارسال میشن. معمولا بین دو تا چهار روز کاری زمان میبره که بسته به دستت برسه. در صورتی تمایل داشته باشی پارچه ات با روش دیگه ای غیر از پست سفارشی ارسال بشه هم بر اساس خواسته ات انجامش میدم. فقط باید حداکثر تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش بهم خبر بدی و هزینه اش به عهده خودته فدات شم. وقتی بسته رو تحویل پست دادم می تونی از طریق لینک زیر و توسط کد رهگیری که من برات پیامک میکنم از وضعیت ارسال بسته ات باخبر بشی.
https://newtracking.post.ir
نکته اول: در صورتی که بعد از ثبت سفارش به هر دلیلی امکان ارسال بسته ات رو طبق شرایطی که گفتم نداشتم، بعد از ثبت سفارش باهات تماس می گیرم که اگه مایل بودی با روش و زمانبندی دیگه ای برات بفرستمش.
نکته دوم: روش هایی که برای ارسال گفتم شامل ارسال های شنبه سورون نمیشه. اگه نمیدونی شنبه سورون چیه، حتما وارد این صفحه شو تا هم از این حراج هیجان انگیز مطلع بشی هم درباره روش ارسال سفارش هاش بخونی.
نکته سوم: من قلبا شماها رو دوست دارم و ازتون حس و انرژی مثبت می گیرم.