استایلمهمانی و مجلسی

6 مدل لباس مجلسی جدید با پارچه ژاکارد مجلسی + عکس

پارچه ژاکارد مجلسی یکی از جذاب ترین پارچه های مجلسی موجود در بازار است. این پارچه به دلیل طرح های پیچیده و بافت لوکس خود توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. از گذشته های دور تا امروز، از این پارچه برای دوخت لباس های خاص و شکیل استفاده شده است. امروزه نیز پارچه ژاکارد مجلسی برای دوخت انواع مدل لباس مجلسی جدید استفاده می شود.

پارچه ژاکارد به دلیل داشتن ویژگی های برجسته ای از جمله زیبایی، ظاهر لوکس، استحکام و ایستایی خوب مورد توجه طراحان و تولید کنندگان لباس مجلسی قرار گرفته است. شما می توانید با استفاده از این پارچه انواع مختلف لباس ها از جمله لباس های مجلسی کوتاه، ماکسی، آستین پفی، A شکل، باحجاب و حتی لباس عروس را بدوزید. در این مطلب قصد داریم درباره شش مدل لباس مجلسی جدیدی که می توانید با پارچه ژاکارد بدوزید صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

ژاکارد-مجلسی

پارچه ژاکارد مجلسی چیست؟

قبل از اینکه درباره انواع مدل لباس مجلسی جدید ژاکارد صحبت کنیم، باید با ماهیت این پارچه آشنا شویم. ژاکارد، پارچه ای است که در آن از طرح های پیچیده و نخ هایی با رنگ های متنوع استفاده می شود. طرح های پیچیده در پارچه ژاکارد درون ساختار بافت آن قرار دارند و روی آن چاپ نشدند. طرح بافت های پارچه ژاکارد مجلسی نسبت به ژاکارد معمولی، فانتزی و ظریف تر هستند. بنابراین، این پارچه ها برای دوخت لباس های شیک مجلسی و استفاده در موقعیت های خاص و رسمی مناسب خواهند بود.

پارچه ژاکارد مجلسی چیست؟

پارچه ژاکارد مجلسی بادوام، آهار دار، محکم و بسیار متنوع است. بنابراین مدل های لباس مجلسی جدیدی که با آن دوخته می شوند هم بسیار زیبا و باکیفیت هستند. این پارچه را می توان با نخ هایی مثل پنبه، ابریشم، کتان یا پلی استر تولید کرد. جنس نخی که برای بافت پارچه ژاکارد مجلسی استفاده می شود، روی ویژگی های آن اثرگذار خواهد بود. در ادامه ویژگی های کاربردی این پارچه و انواع مدل لباس مجلسی جدید ژاکارد را بررسی می کنیم.

خرید پارچه ژاکارد مجلسی جدید

ژاکارد مجلسی چه ویژگی هایی دارد؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که پارچه ژاکارد مجلسی چه ویژگی هایی دارد. به طور کلی، ویژگی های خاص این پارچه باعث شده که از بقیه پارچه ها متمایز باشد. این پارچه ها طرح و نقش های زینتی منحصر به فردی دارند که به شکل پیچیده ای طراحی شده است. همچنین، ویژگی های کاربردی آن ها با توجه به جنس الیافی که در بافتشان استفاده شده متفاوت است.

ژاکارد مجلسی چه ویژگی هایی دارد؟

علاوه بر طرح بافت پیچیده، پارچه ژاکارد مناسب برای دوخت انواع مدل لباس مجلسی جدید، استحکام و دوام بالایی دارد. همچنین این پارچه چروک پذیری کم و ایستایی مطلوبی دارد. علاوه بر این، زیردست پارچه ژاکارد مجلسی بسیار نرم و لطیف است و بنابراین راحتی پوشش خوبی هم خواهد داشت.


پیشنهاد ما: 7 مدل کت و شلوار زنانه با پارچه کرپ کنزو


6 مدل لباس مجلسی جدید ژاکارد

با استفاده از پارچه ژاکارد مجلسی می توان انواع مختلف مدل لباس مجلسی جدید را دوخت. این پارچه برای دوخت لباس های ماکسی، پیراهن های کوتاه، لباس های آستین پفی و پیراهن های A لاین بسیار مناسب است. ایستایی ژاکارد مجلسی باعث می شود که تن خور لباس مجلسی شما بسیار شیک باشد. همچنین طرح بافت های خاص این پارچه، لباس مجلسی شما را بسیار چشم نواز می کند. در ادامه پنج مدل لباس مجلسی جدید با پارچه ژاکارد مجلسی را به شما معرفی می کنیم.

پیراهن ماکسی ژاکارد، یک مدل لباس مجلسی خاص

پیراهن-ماکسی-ژاکارد

پیراهن های ماکسی یا بلند ژاکارد، یکی از انواع مدل لباس مجلسی جدید به شمار می روند. این پیراهن ها معمولا تا مچ پا و گاها تا روی زمین می رسند. اگر به دنبال یک لباس مجلسی مجلل و بلند هستید، پیراهن های ماکسی ژاکارد بهترین گزینه هستند. شما می توانید این لباس ها را با تن خور آزاد و یا چسبان بدوزید. همچنین برش دامن آن ها می تواند به صورت فون، راسته یا پلیسه دار باشد. پیشنهاد می شود که پیراهن های ماکسی ژاکارد را با کفش های پاشنه بلند ست کنید. این کار باعث می شود که استایل شما مرتب تر دیده شود.

پیراهن ژاکارد کوتاه

پیراهن های مجلسی کوتاهی که با پارچه ژاکارد دوخته می شوند، یکی از مدل های لباس مجلسی جدید هستند. این پیراهن ها بیشتر مورد توجه خانم های جوان قرار می گیرند. پیراهن های ژاکارد کوتاه را می توان به صورت راسته و یا چسبان دوخت. تن خور این لباس ها به دلیل ایستایی آهار دار آن ها، بسیار خوب است.

پیراهن ژاکارد کوتاه

شما می توانید این پیراهن ها را با انواع کفش های مجلسی تخت یا پاشنه بلند ست کنید. همچنین استفاده از بوت های بلند همراه این پیراهن ها به جذابیت استایل شما اضافه می کند. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی پارچه نگار، به انواع مختلف پارچه ژاکارد مجلسی مناسب برای دوخت انواع مدل لباس مجلسی جدید دسترسی داشته باشید.

پیراهن آستین پفی، یک مدل لباس مجلسی جدید

یک مدل لباس مجلسی جدید

 

پیراهن های آستین پفی یکی از ترندهای دنیای مد هستند. پارچه ژاکارد مجلسی یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت این پیراهن ها به شمار می رود. ایستایی خوب پارچه ژاکارد باعث می شود که پف آستین های لباس شما به خوبی نمایان شود. شما می توانید این لباس ها را به شکل کوتاه یا بلند بدوزید. همچنین می توانید مقدار پف آستین های آن ها را کم یا زیاد کنید.

لباس مجلسی باحجاب

لباس-مجلسی-باحجاب-ژاکارد

یکی از دغدغه های خانم های محجبه، انتخاب لباس های مجلسی باحجاب است. دامن و آستین های بلند و یقه بسته از جمله ویژگی های بارز این لباس ها به شمار می روند. پارچه ژاکارد مجلسی، یکی از بهترین گزینه ها برای دوخت لباس های مجلسی باحجاب است. شما می توانید با خرید پارچه ژاکارد مجلسی از طریق فروشگاه اینترنتی پارچه نگار، انواع مختلف لباس های مجلسی با حجاب را برای خود بدوزید.

قیمت پارچه ژاکارد مجلسی ترک

لباس مجلسی A لاین، یک مدل لباس مجلسی جدید و شیک

لباس-مجلسی-A-لاین

پیراهن A لاین، یک مدل لباس مجلسی جدید و زیبا است. این لباس در بخش کمر باریک می شود و از دامن آن تا پایین برش آزاد و شکلی شبیه به مثلث دارد. پارچه ژاکارد مجلسی یکی از بهترین گزینه ها برای دوخت این پیراهن های شیک و باوقار به شمار می رود. شما می توانید پارچه مناسب برای دوخت این مدل لباس مجلسی جدید را در فروشگاه اینترنتی پارچه نگار پیدا کنید.

لباس عروس ژاکارد، یک انتخاب منحصر به فرد

لباس عروس، یکی از خاص ترین مدل های لباس مجلسی است که با پارچه ژاکارد دوخته می شود. معمولا از پارچه های ژاکارد تهیه شده با بهترین مواد اولیه برای دوخت لباس عروس استفاده می شود. همچنین عمدتا از رنگ های سفید، شیری یا نباتی برای دوخت این لباس ها استفاده می شود. بالا تنه چسبان، دامن های پلیسه یا دنباله دار و آستین های پفی از جمله ایده هایی است که در دوخت لباس عروس های ژاکارد استفاده می شود.

لباس عروس ژاکارد

نکات دوخت لباس مجلسی ژاکارد

دوخت لباس مجلسی با پارچه ژاکارد به دقت و توجه زیادی نیاز دارد. شما می توانید با رعایت نکات دوخت این پارچه ها انواع مدل لباس مجلسی جدید را به صورت حرفه ای بدوزید. برخی از نکات دوخت لباس های مجلسی ژاکارد عبارتند از:

  1. از سوزن مناسب استفاده کنید؛ پارچه های ژاکارد مجلسی بسیار ظریف و حساس هستند. بنابراین برای دوخت لباس های مجلسی خود با این پارچه ها از سوزن های ظریف و تیز استفاده کنید. این کار باعث می شود که به بافت پارچه شما آسیب نرسد.
  2. در برش زدن پارچه ژاکارد مجلسی دقت کنید؛ سعی کنید از قیچی مناسب و تیز برای برش پارچه استفاده کنید. این کار باعث می شود که پارچه ژاکارد شما سالم بماند و آسیبی به بافت آن نرسد.

پارچه ژاکارد مجلسی

  1. به مطابقت الگو و طرح پارچه دقت کنید؛ یکی از نکات مهمی که باید در زمان دوخت انواع مدل لباس مجلسی جدید ژاکارد رعایت کنید، تطبیق الگو روی پارچه است. پارچه های ژاکارد مجلسی طرح های پیچیده و متنوعی دارند. بنابراین در ابتدای کار زمانی که الگو را روی پارچه قرار می دهید این نکته را در نظر بگیرید که الگوی خود را مطابق با طرح پارچه قرار دهید. این کار باعث می شود که در نهایت لباسی با ظاهر منسجم داشته باشید.

سخن پایانی

همان طور که دیدید، در این مطلب پنج مدل لباس مجلسی جدید ژاکارد را به شما معرفی کردیم. به طور کلی، پارچه های ژاکارد مجلسی دارای طرح و نقش های پیچیده و مجلل هستند. ایستایی پارچه های ژاکارد مجلسی آهار دار است. این ویژگی باعث می شود که لباس های دوخته شده با آن ها تن خور شیکی داشته باشند.

شما می توانید با استفاده از پارچه ژاکارد انواع مدل لباس مجلسی جدید را بدوزید. پیراهن های ماکسی، لباس های مجلسی کوتاه، آستین پفی و A شکل از جمله لباس هایی هستند که می توانید با این پارچه بدوزید. علاوه بر این، از پارچه ژاکارد برای دوخت انواع لباس های مجلسی با حجاب و لباس عروس هم استفاده می شود. فروشگاه اینترنتی پارچه نگار انواع مختلف پارچه ژاکارد مناسب برای دوخت لباس های مجلسی را در اختیار شما قرار می دهد.

منبع: https://www.masterclass.com

2/5 - (249 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا