استایلبهار و تابستانروزمره و کاربردی

پارچه ژاکارد مانتویی و 6 مدل کت و مانتو شیک برای عید 1403

اگر به پارچه های طرحدار علاقه دارید، پارچه ژاکارد دنیایی از طرح و رنگ برای شما دارد. مانتو یکی از اصلی ترین آیتم های استایل خانم های ایرانی محسوب می شود. انتخاب یک پارچه زیبا، به شما کمک می کند یک اثر هنری منحصر به فرد بر تن کنید. دنیای متنوع پارچه ژاکارد مانتویی با ارائه پارچه های رنگارنگ، زربافت و ساده این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید زیباترین مانتو ممکن را برای عید 1403 داشته باشید. البته همانطور که می دانید، این روزها کت نیز جایگاه ویژه ای در استایل خانم ها پیدا کرده است. در نتیجه برای عید 1403 می توانید یک کت بسیار شیک و زیبا با پارچه ژاکارد مانتویی داشته باشید. این کت می تواند به آسانی جایگزین مانتوی روزمره شما شود.

به همین دلیل قصد داریم در ادامه این مطلب به بررسی بهترین پارچه ژاکارد مانتویی که می توانید برای عید سال جدید تهیه کنید، بپردازیم. به این صورت با بهترین مدل های پارچه ژاکارد مانتویی و کت و مانتوهایی که می توانید با این پارچه ها بدوزید، آشنا خواهید شد. اگر به دنیای مد و ترندهای جدید علاقه دارید و مایلید یک مانتوی شیک و بی نظیر داشته باشید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

کت کراپ با پارچه ژاکارد مانتویی

کت های کوتاه یا کراپ کت جزو ترندهای امسال هستند. معمولا تصور می شود پارچه ژاکارد، پارچه ای مجلسی و مناسب دوخت لباس و مانتوهای شلوغ است. کراپ کت ها معمولا ساده و البته بسیار کاربردی هستند. اگر مایلید با پارچه ای زیبا و طرحدار یک کت کراپ شیک داشته باشید، از میان مدل های مختلف پارچه ژاکارد مانتویی، به شما پارچه ژاکارد شانل را پیشنهاد می کنیم. این پارچه جدید و دوست داشتنی، یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن یک کراپ کت شیک و کژوال با پارچه ژاکارد است. طرح های هندسی این پارچه، باعث می شود بتوانید به راحتی آن را با شلوار جین یا کتان ست کنید.

کت-کراپ-با-پارچه-ژاکارد-مانتویی21

اگر یک کت کراپ خاص برای مهمانی میخواهید، پیشنهاد ما استفاده از پارچه های پارچه ژاکارد لمه یا تافته است. در تولید این پارچه ها از الیاف درخشان لمه و سیم استفاده می شود. طرح های گلدار این پارچه ها نیز باعث می شود کت شما بسیار خاص و جذاب به نظر برسد. طرح های هندسی و منظم را به طرفداران استایل ساده و کژوال توصیه می کنیم. می دانید که می توانید یک کت کوتاه ژاکارد را همراه با شلوار پارچه ای در مهمانی ها بپوشید. این کت با دامن و سارافون نیز ست می شود. به این ترتیب استایل مجلسی ای برای دید و بازدید عید 1403 برای شما خواهد ساخت.

کت یقه انگلیسی، کلاسیک و کاربردی

در سالهای اخیر، کت های زنانه طرفداران بسیاری پیدا کردند. در حقیقت این کت ها تبدیل به جایگزینی مناسب برای مانتو شدند. خانم های شیک پوش و طرفدار استایل رسمی، می توانند از این کت ها با قد کوتاه یا بلند، در محل کار، مهمانی های رسمی و حتی مجالسی مانند عروسی، استفاده نمایند. کت های زنانه مدل های مختلفی دارد. مخصوصا که در طراحی این کت ها سعی می شود تنوع در مدل یقه و آستین رعایت شود. اما مدل یقه انگلیسی در طراحی کت های زنانه، یک طرح کلاسیک، همه پسند و کاربردی است. یقه انگلیسی به استایل شما جلوه ای رسمی می دهد. می توانید چنین کتی را در فضا و مناسبت های مختلف بپوشید.

کت-یقه-انگلیسی،-کلاسیک-و-کاربردی2

برای انتخاب شلوار مناسب می توانید از پارچه کت استفاده نمایید. البته برای این کار نیاز به اندکی جسارت خواهید داشت زیرا پوشیدن کت و شلوار با پارچه طرحدار، می تواند اندکی شما را چاق یا کوتاه نشان دهد. به همین دلیل در انتخاب پارچه های طرحدار، اگر مایلید لاغرتر دیده شوید، به شما توصیه می کنیم طرح های ریز و منظم را انتخاب کنید. این کت را می توانید با شلوار پارچه ای نیز بپوشید. تنها کافی است یک شلوار با الهام گرفتن از رنگ های به کار رفته در کت انتخاب کنید. بعضی از مدل های رنگارنگ را می توانید با شلوار جین نیز بپوشید.


بیشتر بخوانید: با انواع پارچه گاباردین بیشتر آشنا شوید


مانتو کتی اورسایز با پارچه ژاکارد

مانتو-کتی-اورسایز-با-پارچه-ژاکارد

مانتوهای کتی اورسایز، ترند سالهای اخیر هستند و همچنان نیز جایگاه خود را در استایل خانم های ایرانی حفظ کردند. این مانتوهای راحت و زیبا، گزینه ای فوق العاده برای فصل گرم به حساب می آیند. زیرا مدل مانتو کاملا کوتاه و گشاد است در نتیجه هوا به راحتی در میان آن جریان خواهد داشت. علاوه بر این، بافت پارچه ژاکارد مانتویی کاملا تنفس پذیر است. به همین دلیل مانتویی خنک و گشاد برای روزهای گرم خواهید داشت. با توجه به مدل پارچه ای که انتخاب می کنید، این مدل مانتو کتی می تواند مناسب استایل رسمی و کژوال باشد. پارچه ژاکارد پفکی را برای دوخت مانتوهای رسمی تر توصیه می کنیم. پارچه ژاکارد مخمل با طرح های هندسی، ساده و شیکی که دارد برای استفاده در استایل کژوال مناسب تر است.

شنل با پارچه ژاکارد مانتویی

زمانی که صحبت از شنل می شود، تصور استفاده از آن در استایل روزمره و حتی مجلسی بعید به نظر می رسد. معمولا افراد تصور می کنند شنل لباسی خاص مخصوص مناسبت های بسیار خاص است. طراحان خوش ذوق لباس در سالهای اخیر سعی کردند هر چه بیشتر این آیتم دوست داشتنی را وارد استایل روزمره نمایند. در واقع با استفاده از شنل ها در استایل کژوال و رسمی خود، می توانید ظاهری منحصر به فرد داشته باشید. اگر برای عید 1403 به دنبال یک مدل متفاوت هستید که بتوانید آن را با پارچه ژاکارد مانتویی بدوزید، به شما شنل را پیشنهاد می کنیم. شنل های کوتاه و بلند، جایگزینی زیبا و متفاوت برای مانتوهای عید هستند.

شنل-با-پارچه-ژاکارد-مانتویی

حتی شما می توانید مدل های کوتاه آن را در استایل روزمره خود بگنجانید. پوشیدن یک شنل با پارچه ژاکارد مانتویی، همراه با شلوار جین و کفش کالج، استایلی خاص برایتان می سازد. پارچه ژاکارد لمه یا تافته، گزینه ای مناسب برای دوخت این لباس کاربردی و زیبا خواهد بود. شنل را می توانید به صورت کوتاه و بلند طراحی کرده و از آن به عنوان مانتو در استایل روزمره استفاده کنید. برای مهمانی و عروسی نیز این آیتم خیر کننده می تواند جایگزین مانتو مجلسی برای شما باشد.

خرید پارچه ژاکارد مانتویی جدید

مانتو با آستین های خاص

برای داشتن یک مانتو لوکس، می توانید یک پارچه زیبا را با یک مدل خاص ترکیب کنید و به این ترتیب در هر جمعی بدرخشید. آستین های مدل دار نیز جزو ترندهای سال های اخیر بودند. اگر از مدل های تکراری و خسته کننده دلزده شدید، می توانید یک آستین بامزه و جدید را امتحان کنید. یک آستین مدل دار به آسانی می تواند یک مانتوی ساده را به آیتمی جذاب در استایل شما تبدیل کند. پاپیون ها یکی از بهترین گزینه های ممکن برای ایجاد تغییر در مدل آستین مانتو هستند. آستین های لاله ای نیز جلوه ای شیک و زیبا دارند.

مانتو-با-آستین-های-خاص2

استفاده از نوارهای خرجکار توری زیبا هم می تواند انتخاب خوبی برای داشتن یک مدل آستین متفاوت و جدید باشد. فراموش نکنید، نوارهای خرجکار را باید با توجه به سبک پارچه و مانتویی که دارید انتخاب نمایید. پارچه ژاکارد تافته پلیسه یک انتخاب خوب برای ترکیب با سایر مدل های پارچه ژاکارد مانتویی است. می توانید از این پارچه برای طراحی و دوخت آستین های کاملا خاص استفاده نمایید.

قیمت پارچه ژاکارد مانتویی

مانتو بلند با پارچه ژاکارد مانتویی

به طور معمول از پارچه ژاکارد مانتویی برای دوخت مانتوهای بلند استفاده نمی شود. در بسیاری از موارد نیز طراحان ترجیح می دهند مانتوهای بسیار بلند و جلو باز با این پارچه طراحی نمایند. اگر برای عید 1403 خود به دنبال مدل مانتویی بلند و متفاوت از آنچه در بازار می بینید هستید، پارچه ژاکارد مانتویی می تواند برای شما کاربردی باشد. تنها کافی است کمی خلاقانه به جستجوی مدل مانتو عید خود بپردازید. برای داشتن یک مانتو لوکس در میان پارچه های ژاکارد مانتویی، پارچه ژاکارد تافته را به شما پیشنهاد می کنیم. الیاف درخشان به کار رفته در این پارچه، جلوه ای صد چندان به مانتو شما خواهد داد.

مانتو-بلند-با-پارچه-ژاکارد-مانتویی

اگر یک مانتو بلند و جلو بسته می خواهید، مدل های دو ردیف دکمه برای شما مناسب خواهند بود. زیرا با ایجاد دو خط عمودی و داشتن یقه های بزرگ انگلیسی، ظاهری بسیاری شیک و رسمی برای شما می سازند. مدل های کلوش را نیز به خانم های شیک پوش پیشنهاد می کنیم. پارچه ژاکارد مانتویی به تنهایی می تواند همه نگاه ها را به سوی شما جلب کند. اما اگر مایلید به عنوان یک طرفدار مد، سلیقه متفاوت خود را نمایان کنید، با اضافه کردن یک لایه تور، مانتویی خواهید داشت که نمونه مشابه آن را در جایی مشاهده نمی کنید. پارچه ژاکارد مانتویی دوام بالایی دارد در نتیجه خرید آن می تواند نوعی سرمایه گذاری برای داشتن استایلی لوکس باشد.

منبع: https://www.advancetextile.net/2020/10/what-is-jacquard-fabric-different-types-of-jacquard-fabric.html

4.3/5 - (99 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا